Par mums

B-Tour – Jūsu sabiedrotais ceļojumā!

Komanda

SIA B-Tour transporta pakalpojumu tirgū veiksmīgi strādā jau vairāk nekā 10 gadus un turpina pārliecinoši attīstīties, piedāvājot jaunus autobusu pārvadājumu un nomas pakalpojumus klientiem Latvijā, Baltijā un citviet Eiropā.

Sadarbība kopīgai izaugsmei

Mēs sadarbojamies ar partneriem un klientiem Latvijā, Baltijas valstīs, Skandināvijā un Centrāleiropā. B-Tour mērķis ir sniegt Eiropas Savienības prasībām atbilstošus augstas kvalitātes transporta pakalpojumus, nodrošināt komfortablus autobusu pārvadājumus ikvienam mūsu klientam, kļūt par vadošo autobusu tūrisma uzņēmumu Latvijā un Baltijas valstīs.

Kā viss sākās? Valde un vēsture

Uzņēmums B-Tour ir Latvijas un Beļģijas kopuzņēmums.

Autobusi

Beļģijas akcionāru uzņēmums MandelCar Tourisme jau no 1933. līdz 1940. gadam nodarbojās ar komercpārvadājumiem Beļģijā. No 1940. līdz 1945. gadam uzņēmumam piederošie autobusi tika konfiscēti pēc fašistiskās Vācijas kara valdības lēmuma, izņemot vienu autobusu, kas tika paslēpts mežā.

1945. gadā uzņēmuma vadība atjaunoja savu darbību ar šo vienīgo autobusu.

No 1963. gada līdz šim laikam MandelCar Tourisme veic sabiedriskā transporta pārvadājumus pēc valsts pasūtījuma un turpina paplašināt savu darbību. MandelCar Tourisme vairāk nekā 40 gadus darbojas sabiedriskā transporta pakalpojumu sektorā un ir ieguvis transporta pakalpojumu lietotāju uzticību.

Attīstības prioritātes

  • Sniegto pakalpojumu kvalitātes, komforta paaugstināšana
  • Pasažieru pārvadājumu drošība
  • Darbinieku profesionalitātes izaugsme un darba apstākļu uzlabošana
  • Videi draudzīgo tehnologiju izmantošana

Vitālijs Komars

 

„Ikviens ir pelnījis saņemt kvalitatīvus un drošus autobusu pārvadājumus un nomas pakalpojumus par saprātīgu cenu. Priecājamies, ja varam būt ceļabiedrs Jūsu ikdienas maršrutā, darbā, tūrisma braucienos un citos īpašos mirkļos. Pozitīva attieksme un ērtības slēpjas sīkumos – lepojamies, ka mūsu pasažieri to novērtē.”

Vitālijs Komars
SIA B-Tour vadītājs

 

 

 

Sazinieties ar mums – priecāsimies palīdzēt!