Priekšrocības

Kāpēc izvēlēties B-Tour?

Garantēta kvalitāte

Ceļojums draugu vai domubiedru lokā bez šaubām ir interesants un patīkams piedzīvojums, jo īpaši ceļojot ar jauniem un moderniem autobusiem. Mēs iznomājam paaugstināta komforta tūrisma autobusus ar pilnu aprīkojumu. Esam pārliecināti, ka apceļojot tuvākās un tālākās vietas, Jūs jutīsieties daudz patīkamāk un drošāk, zinot, ka esiet uzticējusies atbildīgai un pieredzējušai kompānijai.
 

Profesionāli darbinieki = Jūsu drošība

Jūs droši vien piekritīsiet, ka labāks par autobusu ar šoferi ir autobuss ar pieredzējušu šoferi. Tomēr vislabākais ir autobuss ar pieredzējušu šoferi, kam ir pozitīva attieksme un kuru atbalsta lieliska komanda! Mēs rūpējamies par darbinieku profesionālo izaugsmi, lai Jūs saņemtu tikai kvalitatīvus transporta pakalpojumus.

Izdevīga cena

Nodrošinām kvalitatīvus un drošus autobusu pārvadājumu un nomas pakalpojumus par kvalitātei atbilstošu, pieejamu cenu. Klienti atzīst, ka tā ir labākā! Īpaši izdevīgas cenas ceļojumiem pa Skandināviju, Ziemeļu, Austrumu un Centrālo Eiropu.

Individuāla pieeja

Esam elastīgi sadarbībā – ikvienu braucienu plānojam individuāli, piedāvājot Jums izdevīgākos risinājumus. Palīdzam maršrutu plānošanā, lai Jūs laikus nokļūtu vajadzīgajā vietā. Esiet droši – ceļojums izdosies!

Lai izdevīgi iznomātu autobusu, sazinieties ar mums!